صندل طبی باکیفیت نوعی پوشش استاندارد برای پا است تا اگر دچار نقص یا مشکلی می باشد، آن را برطرف کرده و اگر پا سالم است، شرایط سلامت هرچه بهتر آن را فراهم سازد. در مرکز خرید انواع صندل طبی ارزان می توان مدل های متفاوتی از این محصول را مشاهده کرد که با بهترین متریال و طبق استانداردهای پزشکی طراحی شده است. صندل طبی درجه 1 در مدل های مردانه و زنانه تولید شده و اغلب از جنس چرم طبیعی است.

مرکز خرید صندل طبی باکیفیت

راهنمای خرید صندل طبی با کیفیت

راهنمای خرید صندل طبی با کیفیت بسیاری از افراد با مشکلات مادرزادی در ناحیه پا متولد می شوند که کف پای صاف یکی از شایع ترین این مشکلات است. برخی دیگر در طول زمان و به دلیل استفاده از کفش های غیراستاندارد و نامناسب، با مشکلات متعددی مانند خار پاشنه، عفونت های قارچی پا و … مواجه می شوند. تمامی این افراد برای حل مشکل و درمان، نیازمند استفاده از کفش و صندل طبی هستند. امروزه حتی افرادی که از سلامت کامل در ناحیه پا برخوردار هستند، ترجیح می دهند با استفاده از صندل های طبی به حفظ سلامت پاهای خود کمک کنند.

برای خرید صندل طبی با کیفیت به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • فروشنده معتبر: ممکن است در بازار با کفش و صندل های متعددی مواجه شوید که فروشنده مدعی است همگی از نوع طبی هستند. برای دریافت یک صندل اصل طبی حتما باید به فروشنده معتبر مراجعه شود تا از طبی بودن آن اطمینان کامل داشت.
 • نوع کفی: مهم ترین قسمت یک صندل طبی، کفی آن است. با توجه به اینکه صندل برای چه کاربردی طراحی شده، جنس کفی و نوع طراحی آن متفاوت خواهد بود. در مورد نوع نیاز و مناسب ترین صندل طبی برای پاها با فروشنده مشورت کنید.
 • جنس رویه: یکی از بهترین متریال استفاده شده برای رویه صندل، جنس چرم طبیعی است. صندل طبی مردانه چرم دارای مزیت های فراوانی از لحاظ استحکام، انعطاف پذیری و قدرت تنفس پاها خواهد بود.
 • سایز: صندل طبی هم مانند صندل های معمولی دارای سایز بندی است. این محصول برای ارائه بهترین نتیجه، باید دقیقا مطابق با سایز پا انتخاب شود.

دسته بندی صندل طبی بر اساس شکل

دسته بندی صندل طبی بر اساس شکل صندل های طبی از لحاظ کارایی دارای فرم و شکل های متفاوتی هستند. در برخی موارد موضوع مدل های مختلف صندل طبی فقط به دلیل پاسخگویی سلیقه های متفاوت مشتریان است. در مجموع صندل به نوعی پوشش پا می گویند که دارای منافذ زیاد بوده و در روزهای گرم سال، هوا به راحتی در آن جریان خواهد داشت. این قابلیت کمک می کند تا پا درون صندل گرم نشده و عرق نکند. صندل طبی را می توان بر اساس شکل به چهار دسته تقسیم بندی کرد:

 • صندل های جلو باز: متداول ترین مدل از صندل طبی، نوع جلو باز است. در این مدل برای راحتی بیشتر پا، جلوی صندل بدون پوشش خواهد بود.
 • صندل های بندی: این نوع صندل دارای چندین بند بر روی پا بوده و به کمک بندی که به دور مچ پیچیده می شود، بر روی پا ثابت می ماند.
 • صندل دارای منفذ: سرتاسر رویه این نوع صندل طبی، پر است از منفذهای متعدد که راه ورود هوا به داخل پا هستند.
 • صندل های پشت باز: شکل ظاهری این صندل شبیه به دمپایی بوده و هیچ بند یا چسبی برای بستن ندارد. این نوع صندل می تواند جلو بسته و یا جلو باز باشد.

مراکز توزیع صندل طبی باکیفیت

مراکز توزیع صندل طبی باکیفیت در مراکز توزیع صندل طبی با کیفیت می توان مدل های متنوع و زیبایی را یافت که علاوه بر ظاهری زیبا، دارای طراحی استاندارد مطابق با فرم طبیعی پا و کفی طبی است. خرید از چنین مراکزی با اطمینان بیشتری همراه خواهد بود و صندل طبی با ویژگی های خاص درمانی به مشتریان ارائه می شود. با خرید عمده صندل طبی می توان از تخفیفات خوبی برخوردار شده و آن را با قیمت ارزان تری دریافت کرد.

نمایندگی های فروش در شهرهای مختلف کشور فعالیت داشته و آمادگی دارند صندل طبی را در سایز و کاربردهای مختلف به دست مصرف برسانند. این محصول در نوع درجه یک دارای رویه چرم بوده و دارای استحکام بالایی است که طول عمر آن را افزایش می دهد.

1 دیدگاه

 • سلام وقت بخیر
  کفس های چرم خیلی با کیفیت است و مناسب برای پا می باشد من سفارش دادم خیلی راضی هستم ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *